Galvenā    |    Produkcija    |    Informācija    |    Galerija    |    Kontakti  +371 29620068       
+371 29681163       

Informācija

Winhouse profil


Winhouse profili: ar mums ir mājīgi, klusi un silti!

Izvēloties PVC logus, ir jāņem vērā daži svarīgi faktori, tādi kā profila materiāls, blīvējošā slāņa kvalitāte, termoizolācija, skaņas izolācija, ekspluatācijas termiņš un tā tālāk. Mēs sniedzam mūsu klientiem visu labāko. Tādēļ Jūsu uzmanībai piedāvājam Winhouse profila logus, kuri lieliski saglabā siltumu mājās, tiem piemīt teicama skaņas izolācija, tie ir vienkārši montāžā un praktiski ekspluatācijā. Izcila sava darba profesionāļu komanda, ir ieviesusi dzīvē vienkārši nevainojamus ar savu kvalitāti un īpašībām PVC logus. Winhouse profils ir brīnišķīga izvēle, ja Jūs vēlaties padarīt savu māju mājīgu, komfortablāku un siltāku.

Winhouse - tie ir kvalitatīvi PVC logi, kuri ir spējīgi ilgstošu laiku uzturēt uzdoto temperatūru telpā, pateicoties to nevainojamajam hermētiskumam. Lieliska termoizolācija tiek sasniegta pateicoties speciāla etilēn-propilēna kaučuka izmantošanai, uzticamai blīvējošā slāņa kvalitātei. Saglabāt siltumu uz ilgu laiku, ir kļuvis iespējams pateicoties tam, ka Winhouse profils sastāv, kā minimums vismaz no četrām kamerām.

Tas ļauj viegli uzturēt uzdoto temperatūras režīmu ilgstošā laika periodā, kas ievērojami samazina apkures izdevumus. Vēl jo vairāk, Winhouse profils satur speciālus iedobumus, kuri ne tikai atvieglo PVC logu montāžu un demontāžu, bet arī sekmē vienmērīgu un precīzu profilu uzstādīšanu. Tā rezultātā, galvenie un palīgprofili ideāli saderas un ievērojami samazinās siltuma atdeve.

Winhouse profilus nebaida laika apstākļu kaprīzes:

  • tie nedeformējas aktīvu saules staru ietekmē, saglabā savu sākotnējo izskatu;
  • tā (15 un 40 grādu) slīpnes līmenis, paātrina ūdens noteci, pateicoties kam pat spēcīgas lietusgāzes laikā, Jūsu mājās neiekļūs valgme;
  • iekšējām un ārējām membrānām ir dažāds augstums, kas neļauj vējam iepūst lietus lāses telpas iekšienē. Pie tam, kanāli nepieguļ pie metāla armatūras, nodrošinot labu ventilāciju.

Winhouse profils ļaus aizmirst par pilsētas troksni un baudīt absolūtu klusumu un mieru, jo tas neļauj troksnim iekļūt iekšienē. 6-milimetra stikls ir spējīgs noturēt 43 dc skaņu, trīskārša stikla pakete (4+10+4+10+4) - 29 dc. Maksimālā 23 dc skaņas izolācija tiek sasniegta pateicoties speciālai laminētai stikla paketei. Bez tam var izmantot 32 mm platas stikla paketes.

Uzstādot tādu PVC logu, Jūs vienmēr varēsiet baudīt klusumu un mieru savās mājās, Jūs varēsiet koncentrēties darbam ofisā, un nekādi slikti laika apstākļi, automobiļu dunoņa un skaļa mūzika no kaimiņu mājas, Jūs netraucēs.

Winhouse profils ir labākais kvalitātes, tehniska raksturojumu, estētikas un cenas savienojums. Winhouse PVC logi vai izveidot Jūsu mājas par mājīguma un siltuma saliņu. Atcerieties, ka Jūs esat vislabākā vērti.
PVC Krāsas PVC Panels 24mm Decore panels
                              Galvenā   |   Produkcija   |   Informācija   |    Galerija    |   Kontakti
Copyright © BalticFenster 2014
Top.LV
Top Site Statistika - TopSite.lv Latvijas Reitingi