Galvenā    |    Produkcija    |    Informācija    |    Galerija    |    Kontakti  +371 29620068       
+371 29681163       

Informācija

PVC logi


Mūsu darbs - PVC logi

Mūsu uzņēmums specializējas PVC logu izgatavošanā un montāžā. Mūsu pasūtītājiem, mēs piedāvājam plašu pakalpojumu kompleksu, tajā skaitā arī optimāla REHAU un WINHOUSE ražotāja profila izvēli, gatavu logu izstrādājumu piegādi un montāžu. Mūsu uzņēmuma veiksmīgā piecu gadu darba pieredze, garantē augstu darbu kvalitāti visos darba etapos. Mūsu galvenais uzdevums - ražot PVC logus, kuri gan aizsargās, gan izdaiļos jebkuru māju.

Mūsdienīgi PVC logi tiek izgatavoti no sintētiska polimēra materiāla - polivinilhlorīda (PVH), kura sastāvā ietilpst dabiska vārītā sāls, naftas produkti, kā arī ir pievienoti modifikatori, materiāla prettrieciena īpašību uzlabošanai. Polivinilhlorīdam piemīt unikālas īpašības: noturība pret koroziju, atmosfēras temperatūras un spiediena maiņu. PVH piemīt pietiekami augsta plasticitāte, zema siltum-vadāmība un tas vispār nebojājas. PVC logu korpuss sastāv no speciālām gareniskām starpsienām. Korpusa iekšienē tās veido gaisa kameras, kuru skaits ietekmē trokšņa un siltuma izolāciju.

PVC logu izgatavošanas tehnoloģija balstās uz polimēru ekstruziju, tas ir uz loga konstrukcijas profila detaļu izgatavošanas bāzes. Pie tam izejošais materiāls tiek izlaists caur noteiktu aprīkojumu, lai saņemtu nepieciešamā izmēra sagataves. No izgatavotajām detaļām tiek veikta logu savākšana un furnitūras montāža. Nav ierobežojumu pēc PVC logu higiēniskā pielietojumu. Tos atļauts uzstādīt jebkurās telpās, sākot no dzīvokļu fonda un beidzot ar komerciālajām celtnēm.

Pateicoties lieliskajam hermētiskumam, PVC logi lieliski saglabā siltumu telpās, līdz ar to Jūs varat ieekonomējot līdz divdesmit procentiem elektroenerģijas ziemas periodā. Tie rada komfortu un mājīgumu, aizkavē putekļu iekļuvi, rada klusumu un mieru. PVC logi ir absolūti tīri ekoloģiskajā plānā, neizdala absolūti nekādus apkārtējai videi vai cilvēku veselībai kaitīgas vielas. To apstiprina Eiropas līmeņa atbilstības un higiēnas sertifikāti. PVC logi nav pakļauti uzliesmošanai un ir pilnīgi droši.

PVC logiem, kas ir ražoti no PVH profila, piemīt nepārspēta noturība pret dažādām atmosfēras parādībām. Tie pilnīgi nebaidās nokrišņus, salu, saules starus. Metālplastikāta izstrādājumi tiek izgatavoti plašā krāsu gammas un konfigurāciju asortimentā. PVC logu konstrukcijas ir ļoti vienkāršas apkalpošanā un aprūpē: nav nepieciešama krāsošana, tos viegli mazgāt un noslaucīt putekļus. PVC logu ekspluatācijas termiņš var sasniegt piecdesmit gadu.

Metālplastikāta logi jau ir izgreznojuši daudzas telpas. Arvien vairāk cilvēku izvēlas unikālās logu konstrukcijas no polivinilhlorīda, kuras veiksmīgi iekļaujas jebkuros interjeros, ekonomējot elektroenerģiju ienes komfortu, aizsargā no vēja, caurvēja, atmosfēras nokrišņiem, putekļiem un trokšņa.

Moskītu tīkli tiek izgatavoti uz alumīnija karkasa, uz kura pamata stiprinās plastikāta audekla siets. Tīkli, ar kuriem papildus aprīkoti PVC logi, netraucēti ielaiž svaigu gaisu un saules gaismu, neiespaidojot telpas mikroklimatu. Bez tam tie kalpo kā uzticams šķērslis pret putekļiem un kukaiņiem. Mūsu uzņēmuma ražotie augstvērtīgie moskītu sieti, piešķirs komfortu telpām, neatkarīgi no gadalaika.

Mūsu uzņēmuma priekšrocības

Šodien PVC logus ražo liels skaits kompāniju un firmu. Viena no mūsu uzņēmuma priekšrocībām ir komanda, kuras kvalifikācija aug ne vienu vien gadu. Pieredze, visu sīkumu un nianšu pārzināšana, palīdz mūsu darbiniekiem sniegt klientiem izsmeļošu informāciju. Profesionālu konsultāciju var saņemt gan apmeklējot mūsu ofisus, gan zvanot pa telefonu. Netērējot daudz laika, klienti var uzzināt, kādi PVC logi būs visizdevīgākie tieši viņiem.

Mēs strādājam bez starpniekiem, kas ir vēl viena mūsu priekšrocība. Kā ražotājs, kas izgatavo PVC logus, mūsu uzņēmums kontrolē produkcijas kvalitāti no izejošo materiālu izvēles līdz gatavu izstrādājumu montāžai.

Galvenā politika darbā ar klientiem ir virzīta ne tikai uz to piesaistīšanu. Iekarot reputāciju un noturēt to, ir svarīgāk, nekā saņemt vienreizēju ienākumu. Apmaksa pēc faktiskās norunas, godīgas darba metodes, ļauj mūsu klientiem rekomendēt mūsu uzņēmuma PVC logus saviem draugiem un paziņām, un tā ir vispārliecinošākā reklāma. Cenas uz visiem pakalpojumu veidiem ir norādītas mūsu cenu lapā, bet galīgā summa tiek paziņota pasūtītājam tikai pēc viņa piekrišanas visiem plānoto darbu veidiem.

Cena, ko apstiprina kvalitāte, ir mūsu uzņēmuma devīze. Atzītu ražotāju materiālu izmantošana, dod iespēju, garantēt pasūtītājiem produkcijas drošību un ilgstošu tās dienesta termiņu. Mūsu uzņēmuma PVC logi, atšķirībā no lētas, bet neizturīgas produkcijas, ekonomē ne tikai Jūsu naudu, bet arī laiku un nervus.

Mūsu klientu galvenais uzdevums - sazināties ar mūsu darbinieku, bet pēc visām konsultācijām un saskaņošanas, izdarīt izvēli. Uzņēmuma uzdevums, strādāt tā, lai pasūtījuma izpildes termiņš būtu minimāls, klientu saskare ar uzņēmumu - vienkārša un komfortabla, bet galīgais rezultāts - maksimāli efektīvs.
PVC Krāsas PVC Panels 24mm Decore panels
                              Galvenā   |   Produkcija   |   Informācija   |    Galerija    |   Kontakti
Copyright © BalticFenster 2014
Top.LV
Top Site Statistika - TopSite.lv Latvijas Reitingi